Konkurs

Uwaga KONKURS.

Polska Rada Ratowników Medycznych wraz z INTER Ubezpieczenia ogłasza konkurs.Do wygrania dwudniowy pobyt w jednym z ekskluzywnych hoteli w Polsce lub za granicą.Zapraszamy do udziału.Szczegóły na stronie

Rejestracja rozpoczęta- IX Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego

Miło nam  Państwa poinformować że zgodnie z zapowiedzią,od dziś można już rejestrować się na IX Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego, które odbędzie się w dniach 6-8.10.2017 w „Orlim Gnieździe” w Szczyrku.
Zapisy na stronie http://sympozjum.info/
Zapraszamy

„Zajawka”promująca IX Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego

Zapraszamy do obejrzenia „zajawki”promującej IX Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego w Szczyrku.

Warto dodać,że zapisy na sympozjum ruszają 1.04.2017 na stronie www.sympozjum.info

Zapraszamy na film…

„Dyspozytor Medyczny w systemie PRM”

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi wraz ze Związkiem Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ serdecznie zaprasza do udziału w IV Konferencji Naukowo – Szkoleniową „Dyspozytor Medyczny w systemie PRM”, która odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2017 roku w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne „MOLO” w Smardzewicach, woj. łódzkie.

Dyspozytor medyczny jest najistotniejszym elementem sytemu Państwowe Ratownictwo Medyczne. To od jego decyzji zależy jak zadziała system. Aktualne zmiany i permanentny wzrost wymagań wobec tej grupy zawodowej wymuszają ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Organizowana konferencja ma na celu omówienie zachodzących zmian w pracy dyspozytora medycznego, rozwój ich umiejętności z uwzględnieniem  kompetencji miękkich, jak również wymianę doświadczeń zawodowych. Podczas konferencji odbędą się panele naukowe i praktyczne warsztaty oraz seminarium dla dyspozytorów medycznych, będące formą doskonalenia zawodowego zgodnie z  rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 kwietnia 2007 roku w sprawie doskonalenia zawodowego dyspozytorów medycznych.

Szczegóły na http://wsrm.lodz.pl/konferencja-2017/

VIII Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego-Największe sympozjum ratownictwa medycznego

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego, zapraszam na kolejne – VIII Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego, które odbędzie się w CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku, w dniach 28-30 października 2016 roku.

Jesteśmy przekonani, że Sympozjum będzie nie tylko wspaniałą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu medycyny ratunkowej ale również miejscem wymiany wspólnych spostrzeżeń i doświadczeń.Komitet Naukowy pod przewodnictwem Pana prof. dr hab. n. med. Krystna Sosady złożony z autorytetów różnych dziedzin medycyny zapewni, jak co roku, wysoki poziom merytoryczny tego wydarzenia.

Sympozjum podzielone będzie na dwa bloki tematyczne, dotyczące chirurgii ratunkowej oraz pediatrii i neonatologii w ratownictwie.  Jak co roku  odbędą się posiedzenia szkoleniowe i praktyczne warsztaty, prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym ważnym, ratowniczym wydarzeniu zarówno ratowników medycznych, jak i przedstawicieli innych zawodów medycznych.

Za udział w Sympozjum, posiedzeniach szkoleniowych i warsztatach przysługują punkty edukacyjne

Do zobaczenia w klimatycznym Szczyrku!

Edyta Wcisło
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
VIII Ogólnopolskiego Sympozjum Ratownictwa Medycznego

Zapisy i informacja na : www.sympozjum.info

VII Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego w Szczyrku

Szanowni Państwo,
W dniach 13-15 listopada w CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku odbędzie się VII Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego ,którego Organizatorem będzie PRRM.
Podczas tegorocznego spotkania zajmiemy się wieloma istotnymi problemami, które dotyczą naszej codziennej pracy. Tematyka tegorocznego Sympozjum obejmować będzie kliniczne zagadnienia medycyny ratunkowej, tematy związane z funkcjonowaniem sytemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz bieżące kwestie istotne dla całego środowiska. W toku Sympozjum odbywać się będą dodatkowo posiedzenia szkoleniowe oraz specjalistyczne warsztaty, a nad wysokim merytorycznym poziomem tego wydarzenia czuwał będzie, jak co roku Przewodniczący Komitetu Naukowego prof. dr hab. n. med. Krystyn Sosada.

Do udziału w Sympozjum serdecznie zapraszamy ratowników medycznych,pielęgniarki, lekarzy, studentów kierunków medycznych oraz wszystkich sympatyków medycyny ratunkowej.

Za uczestnictwo w Sympozjum, posiedzeniach szkoleniowych i warsztatach przyznawane będą punkty edukacyjne.Łącznie aż 21 punktów.

Rejestracja dostępna na stronie
www.sympozjum.info

Do zobaczenia w pięknym i klimatycznym Szczyrku!!

VI Sympozjum Ratownictwa Medycznego , które odbędzie się w dniach 14 – 16 listopada 2014

Szanowni Państwo

Praca w systemie Państwowe Ratownictwo Medyczne wymaga dużego poświęcenia. Swój piękny, odpowiedzialny zawód wykonujemy często w trudnych i nieprzewidywalnych warunkach narażając nierzadko własne życie i zdrowie. By zapewnić wysoką jakość świadczonych przez nas usług dbamy o własny rozwój oraz o godność i poszanowanie pacjentów. Jesteśmy osobami, które cechuje odporność psychiczna i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Mamy świadomość, że od naszych działań zależy ludzkie życie i zdrowie, co zmusza nas do nieustającego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Read more